سبد خرید
قوانین و مقررات    شکایات و پیشنهادات
همراه گام

تندرستی یکی از مهمترین نیازهای واقعی بمنظور کمک به کشف و شکوفایی استعداد ذاتی و منحصر بفرد هر شخص می باشد، با این انگیزه «همراه گام» توسط «شرکت اندیشه راه تندرستی» متولد شد. زیرا همانطور که پیشرفت تکنولوژی موجب واگذاری کارهای بیشتر به ماشین ها و تسهیل امور و صرفه جویی در وقت شده ، از طرف مقابل موجب تغییر در سبک زندگی و کم تحرکی انسانها که با اشتیاق ذاتی آنها برای تندرست بودن منافات دارد ، گردیده است. پیاده روی ارزانترین ، آسانترین و موثرترین تفریح و فعالیت بدنی برای تمامی سنین است که به آموزش و وسایل گران قیمت نیازی نداشته و همه افراد به همراه خانواده ، دوستان و یا بصورت انفرادی می توانند از آن بهره ببرند.
 
همراه گام با تلفیق دانش تخصصی مبتنی بر فن آوری و نصب آن بر روی گوشی تلفن همراه ، ورزش پیاده روی را به تجربه ای لذت بخش و فراموش نشدنی تبدیل می نماید، هر زمان و هر جایی که باشید ، هر بار که پیاده روی می کنید همراه گام با به هم پیوستن مسافت پیموده شده در پیاده روی های شما ، کیلومتراژ شما را در جاده تندرستی نشان می دهد و از مقدار کالری مصرفی خود نیز آگاه می شوید.
 
افزایش کیلومتراژ جاده تندرستی همراه گام، شاخصی است که بخوبی میزان تلاش شما را در مسیر کسب تندرستی بیشتر نشان میدهد . ضمن اینکه این امکان را دارید، همواره میزان فعالیت بدنی خود را آگاهانه زیر نظر داشته باشید.
 
همراه گام متناسب با میزان پیاده روی تعدادی بن همراه برای شما منظور می کند. هنگامی که وارد جاده تندرستی همراه گام شوید علاوه بر تندرستی ، هیجان نیز در انتظار شماست زیرا حامیان تندرستی ، شما را در جاده تندرستی تنها نخواهند گذارد و با ارائه بسته های تشویقی متناسب با تعداد بن همراهی که بدست آورده اید در کنار شما خواهند بود.
 
با همراه گام می توانید کیلومتراژ جاده تندرستی خود را با دوستانتان از طریق شبکه های .
/اجتماعی به اشتراک بگذارید و با آنها رقابتی سالم و با نشاط داشته باشید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر سایت همراه گام مرجعه کنید


http://www.hamrahgam.com

 
 
تهران خیابان انقلاب پل چوبی خیابان حقوقی کوچه فرزانگان پلاک ۲ واحد ۱
اطلاعات تماس ۰۲۱۷۷۶۰۵۵۶۳ ۰۹۹۰۴۴۷۷۴۷۹

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به آوای هورمان می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح